GymFed

Lessenrooster - Seizoen 2022 - 2023

Wanneer zijn er lessen:
Algemeen genomen hebben recreanten (ook dansers en flikskes) enkel les wanneer het school is. Bij vakantieweken hoort de voorafgaande zaterdag nog bij de schoolweek en is het dus nog les.
De wedstrijdploegen trainen tijdens de vakanties gewoon door. Enkel in juli nemen zij een maand pauze.
Op feestdagen is er helemaal geen training.

Het lessenrooster kan gesorteerd worden door op de desbetreffende kolomkop te klikken. Dit maakt het overzichtelijk als je zoekt op een specifieke leeftijd of groep.

Dans

GroepDagLeeftijdTijdstipLesgevers
Kleuterdans (tot 2e Klas)WoensdagVan 2.5 tot 4. jaar16:30 - 17:15Amber Vanden Bergh,
Hanne Jacobs
Dans Mini-kids (3e klas- 2e Lj)WoensdagVan 5. tot 8. jaar17:30 - 18:15Amber Vanden Bergh,
Hanne Jacobs
Dans TeensDonderdagVan 12. tot 18. jaar19:00 - 20:00Sarah Gohr
Dans Fit & FunVrijdagVan 18. tot 100. jaar09:30 - 10:30Inge Orban
Power YogaVrijdagVan 18. tot 100. jaar10:45 - 11:45Diane Breugelmans
Young AdultsVrijdagVan 18. tot 100. jaar20:15 - 21:15Diane Breugelmans,
Inge Orban
Dans Kids (3e - 6e Lj)ZaterdagVan 8. tot 12. jaar12:15 - 13:15Hanne Jacobs,
Lotte Jordaens

Recreatief turnen

GroepDagLeeftijdTijdstipLesgevers
Toestelturnen meisjes - Recrea wedstrijd (1ste - 4de leerjaar)MaandagVan 6. tot 10. jaar17:30 - 19:30Marc Geyskens,
Inge Stoop
Toestelturnen meisjes - Basis (1ste - 4de leerjaar)MaandagVan 6. tot 10. jaar17:30 - 19:30Marc Geyskens,
Inge Stoop,
Bette Cornelis,
Mieke Potvin,
Nadia Dullaert
Toestelturnen jongens - Recrea wedstrijdDinsdagVan 6. tot 15. jaar17:00 - 19:00Karen De Coster,
Ellen Kooyman,
Louise Van Hauwaert,
Mieke Potvin
Toestelturnen meisjes - Recrea wedstrijd (Vanaf 5de leerjaar)WoensdagVan 10. tot 30. jaar19:00 - 21:00Ine Smeekens,
Tom Van Hauwaert
Tumbling/Trampoline - Basis (vanaf 2de leerjaar tot 6de leerjaar)DonderdagVan 7. tot 11. jaar18:00 - 19:00Dominique Thiery
Tumbling/Trampoline - Basis (vanaf 1ste middelbaar)DonderdagVan 12. tot 30. jaar19:00 - 20:00Lisa-Marie Van Heffen
Tweede jeugdDonderdagVan 18. tot 100. jaar20:00 - 21:00Tom Van Hauwaert
Toestelturnen meisjes - Basis (Vanaf 5de leerjaar)VrijdagVan 10. tot 100. jaar19:00 - 21:00Inge Stoop
Peutergym (1,5 - 2,5 jaar)ZaterdagVan 1.5 tot 2.5 jaar08:45 - 09:30Nadia Climan,
Anita Goor,
Patricia Kerstens
Kleuterturnen 2-3ZaterdagVan 2.5 tot 3. jaar10:00 - 10:45Tine Verheyen,
Lotte Jordaens,
Bo Wetzer,
Karen De Coster,
Nadia Climan,
Anita Goor,
Louise Van Hauwaert,
Patricia Kerstens
Kleuterturnen 4-5ZaterdagVan 4. tot 5. jaar11:00 - 12:00Tine Verheyen,
Lotte Jordaens,
Karen De Coster,
Sonia Ruelens,
Nadia Climan,
Anita Goor,
Louise Van Hauwaert,
Patricia Kerstens,
Sarah Gohr
Toestelturnen meisjes - Recrea wedstrijd (Vanaf 5de leerjaar)ZaterdagVan 10. tot 30. jaar12:00 - 14:00Ine Smeekens,
Tom Van Hauwaert
Toestelturnen meisjes - Recrea wedstrijd (1ste - 4de leerjaar)ZaterdagVan 6. tot 10. jaar16:00 - 18:00Marc Geyskens,
Inge Stoop,
Sonia Ruelens
Toestelturnen jongens - Recrea wedstrijdZaterdagVan 6. tot 15. jaar16:00 - 18:00Karen De Coster,
Ellen Kooyman,
Louise Van Hauwaert

Wedstrijd turnen

GroepDagLeeftijdTijdstipLesgevers
Toestelturnen meisjes - Wedstrijd (2de-3de leerjaar)MaandagVan 7. tot 9. jaar17:30 - 19:30Jolien Vandeperre
Toestelturnen meisjes - Wedstrijd (Vanaf 4de leerjaar)MaandagVan 9. tot 30. jaar17:30 - 20:00Petra Van Boven
Gymtopia PrecompetitieDinsdagVan 6. tot 7. jaar17:00 - 19:00Fleur Luyts,
Kay Dalbion
Tumbling - Wedstrijd (2de - 4de leerjaar)DinsdagVan 7. tot 9. jaar18:00 - 20:00Tine Verheyen,
Fleur Luyts,
Ellen Hendrikse,
Lieselotte Van Roey ,
Kaena Loopmans
Tumbling - Wedstrijd (Vanaf 5de leerjaar)DinsdagVan 9. tot 30. jaar18:00 - 20:30Pieter Brosens,
Dominique Thiery
Toestelturnen meisjes - Wedstrijd (2de-3de leerjaar)WoensdagVan 7. tot 9. jaar17:30 - 19:30Jolien Vandeperre
Toestelturnen meisjes - Wedstrijd (Vanaf 4de leerjaar)WoensdagVan 9. tot 30. jaar17:30 - 20:00Petra Van Boven
Tumbling - Wedstrijd (Vanaf 5de leerjaar)WoensdagVan 9. tot 30. jaar18:00 - 20:30Pieter Brosens,
Dominique Thiery
Tumbling - Wedstrijd (Vanaf 5de leerjaar)VrijdagVan 9. tot 30. jaar17:00 - 19:00Pieter Brosens
Gymtopia PrecompetitieVrijdagVan 6. tot 7. jaar17:30 - 19:30Eline De Cleyn,
Maura Van Loon
Toestelturnen meisjes - Wedstrijd (2de-3de leerjaar)VrijdagVan 7. tot 9. jaar17:30 - 19:30Jolien Vandeperre
Toestelturnen meisjes - Wedstrijd (Vanaf 4de leerjaar)VrijdagVan 9. tot 30. jaar17:30 - 20:00Petra Van Boven
Tumbling - Wedstrijd (2de - 4de leerjaar)ZaterdagVan 7. tot 9. jaar18:00 - 20:00Tine Verheyen,
Fleur Luyts,
Ellen Hendrikse,
Lieselotte Van Roey ,
Kaena Loopmans
Tumbling - Wedstrijd (Vanaf 5de leerjaar)ZaterdagVan 9. tot 30. jaar18:00 - 20:30Pieter Brosens,
Dominique Thiery